U13

1-GEW.U13-reeks O niv.1(Oost-Vlaanderen)

 

Info trainers en afgevaardigde

Trainer:  Braem Mario

Afgevaardigde: Laverge Michael

 

Info trainingsdagen en uren


Dinsdag van 18u00-19u15

Donderdag van 18u00-19u15

 

Kalender deel 1:

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
09-09-2017 11:00 EDEBOYS NIV.1 DKW.EVERGEM NIV.1
  -  
16-09-2017 10:15 FCDKG.BEERVELDE NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
23-09-2017 11:00 EDEBOYS NIV.1 LAARNE-KALKEN B NIV.1
  -  
30-09-2017 13:00 HO.KALKEN NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
07-10-2017 11:00 EDEBOYS NIV.1 SK.OOSTAKKER B NIV.1
  -  
14-10-2017 09:30 FC.ROOIGEM NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
28-10-2017 13:30 DKW.EVERGEM NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
04-11-2017 11:00 EDEBOYS NIV.1 FCDKG.BEERVELDE NIV.1
  -  
11-11-2017 11:30 LAARNE-KALKEN B NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
18-11-2017 11:00 EDEBOYS NIV.1 HO.KALKEN NIV.1
  -  
25-11-2017 11:30 SK.OOSTAKKER B NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
02-12-2017 11:00 EDEBOYS NIV.1 FC.ROOIGEM NIV.1
  -  

 

Kalender deel 2:

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 LAARNE-KALKEN C NIV.1
  -  
20-01-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 ST.DENIJS D NIV.1
  -  
27-01-2018 10:00 FCDKG.BEERVELDE NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
03-02-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 K.FC.MERELBEKE B NIV.1
  -  
17-02-2018 13:00 HO.KALKEN NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
24-02-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 MASSEMEN B NIV.1
  -  
03-03-2018 11:15 ZAFFELARE B NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
10-03-2018 11:30 LAARNE-KALKEN C NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
17-03-2018 09:15 ST.DENIJS D NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
24-03-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 FCDKG.BEERVELDE NIV.1
  -  
07-04-2018 13:15 K.FC.MERELBEKE B NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
14-04-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 HO.KALKEN NIV.1
  -  
21-04-2018 11:30 MASSEMEN B NIV.1 EDEBOYS NIV.1
  -  
28-04-2018 11:00 EDEBOYS NIV.1 ZAFFELARE B NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen