Afdeling 4 Provinciaal D 

  

Technische staf

 

Trainer: Vacant

Afgevaardigde: Danny Van Brussel -> GSM: 0475/95 01 33

 

Competitiekalender 2017 - 2018

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
30-08-2017 18:30 EDEBOYS B LAARNE-KALKEN B
 5 - 0 
03-09-2017 15:00 HERDERSEM EDEBOYS B
 5 - 0 
06-09-2017 18:30 EDEBOYS B SMETLEDE
 1 - 3 
09-09-2017 19:30 K.VC.JONG LEDE B EDEBOYS B
 5 - 2 
17-09-2017 15:00 EDEBOYS B GIJZEL-OOSTERZELE B
2 - 5
24-09-2017 15:00 S.MOORSEL EDEBOYS B
4 - 2
01-10-2017 15:00 EDEBOYS B SK.MERELBEKE
 3 - 3 
15-10-2017 15:00 EDEBOYS B WICHELEN
  4 - 4  
22-10-2017 15:00 T.MELLE EDEBOYS B
 9 - 2 
29-10-2017 15:00 EDEBOYS B BOTTELARE
  0 - 3  
05-11-2017 14:30 MELSEN EDEBOYS B
 1 - 1 
12-11-2017 14:30 EDEBOYS B BALEGEM
 3 - 1 
19-11-2017 14:30 HO.KALKEN B EDEBOYS B
 4 - 1 
26-11-2017 14:30 FC.RANGERS MERELBEKE EDEBOYS B
 2 - 3 
03-12-2017 14:30 EDEBOYS B FC.DAMPOORT
 4 - 1 
11-02-2018 15:00 NIEUWERKERKEN EDEBOYS B
  -  
17-12-2017 15:00 LAARNE-KALKEN B EDEBOYS B
 3 - 2 
07-01-2018 14:30 EDEBOYS B HERDERSEM
 1 - 2 
14-01-2018 14:30 SMETLEDE EDEBOYS B
  -  
21-01-2018 15:00 EDEBOYS B K.VC.JONG LEDE B
  -  
28-01-2018 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE B EDEBOYS B
  -  
04-02-2018 15:00 EDEBOYS B S.MOORSEL
  -  
18-02-2018 15:00 SK.MERELBEKE EDEBOYS B
  -  
03-03-2018 19:30 WICHELEN EDEBOYS B
  -  
11-03-2018 15:00 EDEBOYS B T.MELLE
  -  
18-03-2018 15:00 BOTTELARE EDEBOYS B
  -  
25-03-2018 15:00 EDEBOYS B MELSEN
  -  
08-04-2018 15:00 BALEGEM EDEBOYS B
  -  
11-04-2018 18:30 EDEBOYS B HO.KALKEN B
  -  
15-04-2018 15:00 EDEBOYS B FC.RANGERS MERELBEKE
  -  
22-04-2018 15:00 FC.DAMPOORT EDEBOYS B
  -  
29-04-2018 15:00 EDEBOYS B NIEUWERKERKEN
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 HO.KALKEN B 16 12 2 2 57 19 38 38
2 MELSEN 15 11 3 1 59 16 43 36
3 SMETLEDE 15 11 1 3 51 19 32 34
3 BOTTELARE 15 11 1 3 49 25 24 34
5 T.MELLE 17 10 4 3 57 31 26 34
6 S.MOORSEL 16 10 1 5 46 25 21 31
7 WICHELEN 15 9 2 4 49 28 21 29
8 HERDERSEM 16 9 1 6 41 27 14 28
9 NIEUWERKERKEN 16 7 1 8 33 42 -9 22
10 LAARNE-KALKEN B 15 5 1 9 34 47 -13 16
11 K.VC.JONG LEDE B 17 4 0 13 28 57 -29 12
12 EDEBOYS B 16 3 3 10 30 52 -22 12
13 FC.DAMPOORT 16 3 2 11 23 54 -31 11
14 FC.RANGERS MERELBEKE 15 3 1 11 17 40 -23 10
14 SK.MERELBEKE 17 3 1 13 16 70 -54 10
16 BALEGEM 15 2 2 11 14 52 -38 8
17 GIJZEL-OOSTERZELE B 0 0 0 0 0 0 0 0