Foto's ploeg Beloften!!

 

Technische staf :

 

T1: Tom Dierick
Afgevaardigde: Van Assche Kristof

 

Competitiekalender 2017 -2018

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 15:00 EDEBOYS SK.DENDERHOUTEM
 4 - 0 
08-09-2017 19:30 KLUISBERGEN SP. A EDEBOYS
 5 - 1 
16-09-2017 15:00 EDEBOYS GIJZEL-OOSTERZELE A
 3 - 3 
23-09-2017 15:00 GAVERE-ASPER EDEBOYS
 0 - 2 
30-09-2017 15:00 EDEBOYS MEERBEKE
 2 - 3 
07-10-2017 15:00 MUNKZWALM A EDEBOYS
 5 - 3 
14-10-2017 15:00 EDEBOYS BURST
  4 - 1  
20-10-2017 20:00 EINE EDEBOYS
 5 - 0(F1) 
28-10-2017 15:00 EDEBOYS JONG ZULTE
 1 - 0 
03-11-2017 19:30 WINDEKE EDEBOYS
 7 - 4 
11-11-2017 14:30 SV.G.BERGEN EDEBOYS
 5 - 0 
18-11-2017 15:00 WINNIK A EDEBOYS
 4 - 1 
25-11-2017 14:30 BAMBRUGGE EDEBOYS
5 - 0(F1) 
10-02-2018 14:30 EDEBOYS MACHELEN A
  -  
09-12-2017 14:30 BORSBEKE EDEBOYS
5 - 0(F1) 
16-12-2017 14:30 SK.DENDERHOUTEM EDEBOYS
 2 - 3 
06-01-2018 14:30 EDEBOYS KLUISBERGEN SP. A
  PP  
13-01-2018 14:30 GIJZEL-OOSTERZELE A EDEBOYS
  -  
20-01-2018 15:00 EDEBOYS GAVERE-ASPER
  -  
27-01-2018 15:00 MEERBEKE EDEBOYS
  -  
03-02-2018 15:00 EDEBOYS MUNKZWALM A
  -  
17-02-2018 15:00 BURST EDEBOYS
  -  
24-02-2018 15:00 EDEBOYS EINE
  -  
03-03-2018 15:00 JONG ZULTE EDEBOYS
  -  
10-03-2018 15:00 EDEBOYS WINDEKE
  -  
17-03-2018 15:00 SV.G.BERGEN EDEBOYS
  -  
24-03-2018 15:00 EDEBOYS WINNIK A
  -  
14-04-2018 15:00 EDEBOYS BAMBRUGGE
  -  
21-04-2018 15:00 MACHELEN A EDEBOYS
  -  
28-04-2018 15:00 EDEBOYS BORSBEKE
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE 16 16 0 0 83 5 78 48
2 MACHELEN A 16 10 3 3 55 22 33 33
3 BORSBEKE 16 9 2 5 39 38 1 29
4 WINNIK A 15 8 3 4 42 20 22 27
5 MUNKZWALM A 16 7 4 5 45 34 11 25
6 KLUISBERGEN SP. A 12 7 3 2 44 31 13 24
7 GAVERE-ASPER 15 7 1 7 38 40 -2 22
8 WINDEKE 14 7 0 7 41 32 9 21
9 JONG ZULTE 15 6 3 6 34 25 9 21
10 BURST 15 5 1 9 25 43 -18 16
10 EDEBOYS 15 5 1 9 28 50 -22 16
12 EINE 13 4 3 6 40 39 1 15
13 SK.DENDERHOUTEM 16 4 2 10 26 53 -27 14
13 GIJZEL-OOSTERZELE A 14 4 2 8 24 52 -28 14
15 SV.G.BERGEN 15 3 1 11 29 71 -42 10
16 MEERBEKE 13 1 1 11 15 53 -38 4